Nya ledamöter
Helena Backlund
Stockholmsavdelningen
Advokatfirman Vinge KB
Box 1703
111 87 STOCKHOLM

Annika Elmér
Stockholmsavdelningen
Elmzell Advokatbyrå AB
Gamla Brogatan 32, 3 tr
111 20 STOCKHOLM

Liv Färndahl
Stockholmsavdelningen 
Advokatfirman Lindahl KB
Box 14240
104 40 STOCKHOLM

Susanna Hansson
Västra avdelningen
Advokatfirman Kjällgren AB
Box 123
461 23 TROLLHÄTTAN

Johannes Holmgren
Stockholmsavdelningen
Landahl Öhman Advokatbyrå KB
Box 5209
102 45 STOCKHOLM

Joakim Johansson
Stockholmsavdelningen
Kilpatrick Stockton Advokat KB
Box 5421
114 84 STOCKHOLM

Ewa Backman Kihl
Västra avdelningen
Lagbergs Advokatbyrå AB
Västra Hamngatan 11
411 17 GÖTEBORG

Per Larsson
Stockholmsavdelningen
Advokatfirman Vinge KB
Box 1703
111 87 STOCKHOLM

Johan Lindberg
Stockholmsavdelningen
Advokatfirman Lindahl KB
Box 14240
104 40 STOCKHOLM

Lina Staaf
Mellersta avdelningen
Advokatfirman Mats Bergh AB
Kyrkogatan 6
792 30 MORA

Björn Svensson
Västra avdelningen
Advokatbyrån Eriksson & Bengtsson AB
Kungsgatan 24
441 30 ALINGSÅS

Henrik Trölle
Södra avdelningen
Advokatfirman Lindahl KB
Box 1214
251 12 HELSINGBORG

Per Åberg
Mellersta avdelningen
Advokatfirman Wijk & Nordström AB
Box 1022
751 40 UPPSALA

Per Österlind
Södra avdelningen
Advokatfirman Vinge KB
Box 4255
203 13 MALMÖ


Utträdda ledamöter
Camilla Alm-Eriksson, Stockholm per den 30 mars 2009
Karin Burling, Stockholm per den 8 mars 2009
Anna Burstedt, Solna per den 3 april 2009
Louis d’Otrante, Stockholm per den 19 februari 2009
Åsa Hanna, Stockholm per den 31 mars 2009
Marcus Holmberg, Örebro per den 1 april 2009
Mats Hävermark, Stockholm per den 15 mars 2009
Annika Kenning, Saltsjöbaden per den 1 april 2009
Lina Kolsmyr, Trollhättan per den 1 april 2009
Jonas Pålshammar, Bryssel per den 28 februari 2009
Fredrik Schalin, Värmdö per den 3 april 2009
Martin Wigforss, Stockholm per den 1 april 2009                                                                                                                                   

Upphävning av EU-registrering
Richard Bird, Hong Kong per den 12 mars 2009

Avlidna ledamöter
Bo Carlström, Stockholm den 21 mars 2009
Ove Lind, Stockholm den 27 mars 2009
Alf Rudström, Stockholm den 20 februari 2009
Gösta Sjögren, Ljungskile den 5 mars 2009